Online Тесты

  • Есть ли у вашего ребенка творческий потенциал? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте 3-5 лет. Он помогает выявить творческий потенциал, проанализировать стремление ребенка к творчеству, выявить его способности...


Симптоми хвороби - Зміна кольору калу

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Зміна кольору калу -

У здорової людини коричневий колір калу обумовлений вмістом в ньому стеркобіліна, що утворюється в результаті пігментного обміну. Зміна кольору калу може залежати від характеру споживаної їжі і ліків, що приймаються.

Якщо ви віддаєте перевагу більше м'ясній їжі, то кал буде темніше (від темно- оричневого до чорно-коричневого кольору), якщо більше рослинній, то кал набуває світло-коричневий або жовто-коричневий колір. Якщо у вашому раціоні більше молочної їжі, кал стає світло-жовтим. Чорниця, чорна смородина надають калу чорно-коричневий колір, буряк, малина - червонувато-бордовий, щавель, шпинат - зеленуватий відтінок.

Препарати, що змінюють колір калу: активоване вугілля, залізовмісні ліки - зеленувато-чорний , пірвінум, піркон (лікування ентеробіозу) - яскраво-червоний колір. Якщо вам проводилося рентгенологічне дослідження шлунка або кишечника і ви вживали ренгтеноконтрастні речовини (сульфат барію), то протягом декількох днів кал буде сіруватого кольору, глинистим.

Однак зміна кольору калу може говорити і про патологічні стани у людини.

Чорний колір калу в поєднанні з його рідкуватою консистенцією свідчить про кровотечу з верхніх відділів травного тракту (виразки, ерозії шлунку). Червоний колір буває при кровотечі з прямої кишки, гемороїдальних вузлів.

Сірувато-білий - при закупорці жовчних шляхів (камені, пухлина), порушенні функції печінки (гепатит, цироз печінки).

Якщо ви виявили у себе зміну кольору калу, не пов'язану з харчовими продуктами або прийомом ліків, обов'язково повідомте про це свого лікаря.

При яких захворюваннях виникає Зміна кольору калу:

- Виразка шлунку
- Ерозія шлунку
- Геморой
- Тріщини кишечника
- Онкологічні захворювання шлунково-кишкового тракту
- Гепатити
- Цироз печінки

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Зміна кольору калу:

Вас турбує Зміна кольору калу? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Зміна кольору калу? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.