Online Тесты

  • Тест на пищевые расстройства (вопросов: 12)

    Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...


Симптоми хвороби - Діарея

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Діарея -

Діарея – це часте або одноразове випорожнення кишечнику з виділенням рідкої калової маси.

Маса випорожнень здорових дорослих коливається від 100 до 300 г/добу і залежить від кількості клітковини в їжі та обсягу засвоєної води і незасвоєних речовин.

Діарея може бути гострою, якщо тривалість її не перевищує 2-3 тижнів. І хронічною, якщо рідкий кал триває більше 3 тижнів. Поняття хронічної діареї включає також систематично рясний стілець, маса якого перевищує 300 г /добу.

Діарея з'являється у випадку, коли кількість води в калі збільшується від 60 до 90%. У хворих з порушеним всмоктуванням харчових речовин переважає поліфекалія, тобто незвично велику кількість калової маси, представленої незасвоєними залишками їжі. При порушенні моторики кишечника кал може бути частим і рідким, але добова кількість його може не перевищувати 200-300г.

Таким чином, вже початковий аналіз особливостей діареї дозволяє встановити причину збільшення обсягу калових мас і може полегшити діагностику і вибір методу лікування.

При яких захворюваннях виникає Діарея :

- Отруєння
- Шлунково-кишкові інфекції
- Вживання деяких ліків
- Термінальний ілеїт
- Синдром укороченої кишки
- Хологенна діарея
- Ентеропатія
- Хвороба Уіппла
- Амілоїдоз
- Лімфома
- Первинна лімфангіектазія
- Виразковий коліт
- Хвороба Крона
- Синдром роздратованого кишечника
- Ендокринні ентеропатії

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Діарея :

Вас турбує Діарея ? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Діарея ? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "Д":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.