Впервые на сайте?
Новости клиник
- Месяц борьбы с раком молочной железы. Пройдите обследование груди с 20% скидкой!, 22.10.2018, 13:05
- Candela Gentlemax Pro, 15.01.2018, 17:22
- Научно-практическая конференция “Современные технологии в нейрохирургии”, 20.11.2017, 11:11
- Привітання від офіційного дитриб’ютора Toshiba Medical Systems, 10.08.2017, 14:09
- Отравление у ребенка? Только спокойствие!, 03.08.2017, 10:56
- Пародонтит: что делать, когда болят и кровоточат десны?, 02.08.2017, 10:08
Online Тесты
-
Выявление способностей ребенка
(вопросов: 10)
Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...
Лучшие диеты
Симптоми хвороби - Запор
Симптоми за алфавитом:
Запор -
Консистенція калу визначається кількістю води в ньому. У твердому калі кількість її не перевищує 40 %, в нормальному - 70 % і в рідкому - 95 %. Об'єктивним критерієм запору вважається маса калу менше 35 г/добу. Клінічну картину може доповнювати утруднена дефекація, відчуття неповного випорожнення кишечника і дискомфорт в животі.
Найчастіше запор буває хронічним але може розвивинутися і раптово.
Залежно від причини запор поділяють на три великі групи:
- первинний,
- вторинний,
- ідіопатичний.
Причиною первинного запору є аномалії, вади розвитку товстої кишки та її іннервації. Причиною вторинного запору служать насамперед хвороби і пошкодження товстої і прямої кишки, а також численні хвороби інших органів і систем та метаболічні порушення, які розвиваються при них. Запор може бути наслідком побічної дії ліків. У групу ідіопатичного відносять запор, який є наслідком порушення моторної функції прямої і товстої кишки, причина яких невідома (ідіопатичний мегаколон та ін.)
З патогенетичних позицій запор може бути розділений на три основні типи:
- аліментарний,
- механічний,
- дискінетичний.
Аліментарний запор розвивається внаслідок дегідратації, тобто зменшення води в організмі або у зв'язку з споживанням малої кількості води, або підвищеним виділенням її нирками. Внаслідок дегідратації зменшується вміст води в калі, зменшується його обсяг і виникає запор. Зменшенню обсягу калу сприяє також скорочення обсягу споживаної їжі і вмісту харчових волокон в раціоні.
Механічний запор з'являється в результаті порушення просування хімусу по кишечнику органічної природи.
Діскинетичний запор виникає внаслідок порушень моторної функції кишечника.
При яких захворюваннях виникає Запор:
- Хвороби периферичної нервової системи (псевдообструкція кишечника, склеродермія, ендокринопатії)
- Психічні хвороби
- Метаболічні розлади
- Ліки (опіати та ін)
- Синдром роздратованого кишечника
- Порушення дефекаціонного рефлексу
- Дісхезія
До яких лікарів звертатись, якщо виникає Запор:
Вас турбує Запор? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.
Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.
Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.
У Вас Закреп? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.
Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.
Інші симптоми на літеру "З":
- Забиття
- Загальмованість
- Загальна слабкість
- Задишка
- Задуха
- Занепокоєння (Тривожний стан
- Запалені гланди
- Запаморочення
- Запор під час вагітності
- Захриплість
- Збільшення і болючість молочних залоз (Хворобливість молочних залоз
- Збільшення ваги
- Збільшення грудних залоз (Гінекомастія
- Збільшення лімфовузлів шиї
- Збільшення щитовидної залози
- Здуття живота
- Зміна кольору калу
- Зміна кольору нігтів
- Зміна кольору сечі
- Зміна мови (Порушення мови
- Зниження апетиту
- Зниження гостроти зору в сутінках (Куряча сліпота
- Зниження настрою (Відсутність настрою
- Зниження статевого потягу (Зниження лібідо
- Зниження частоти або відсутність ранкової ерекції
