Online Тесты


Симптоми хвороби - Холодні пальці рук

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Холодні пальці рук -

Пальці рук можуть бути холодними не тільки з причини холоду, але і через проблеми в роботі системи кровообігу і нервової системи. Зміна кольору шкірного покриву рук на синюватий відбувається на холоді і при сильних переживаннях. Шкіра спочатку біліє (звужуються кровоносні судини, кров до тканин не надходить), потім синіє (відбувається застій венозної крові) і потім набуває природного червоного кольору (відновлення кровотоку) - таке явище носить назву хвороба (синдром) Рейно.

Склеродермія - однин з аутоімунних розладів, характеризується надлишком білка колагену, що накопичується в організмі, при цьому виникають ущільнення на шкірі і порушення функцій внутрішніх органів. При цій хворобі уражуються кровоносні судини (особливо дрібні), що і викликає відчуття холоду в пальцях рук.

Потовщення і ущільнення стінок судин артерій, ураження великих і дрібних артерій можеть бути спровокованими атеросклерозом. Частіше зустрічається у курців, хворих на цукровий діабет і схильних до ожиріння осіб.

Холодні пальці рук можуть говорити і про проблеми з нервовою системою (в цьому випадку вони ще й вологі).

При яких захворюваннях виникають Холодні пальці рук:

- Склеродермія
- Хвороба Рейно
- Атеросклероз

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Холодні пальці рук:

Вас турбують Холодні пальці рук? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Холодні пальці рук? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.