Online Тесты

  • Тест на наркотическую зависимость (вопросов: 12)

    Будь-то препараты по рецепту, незаконные наркотики или препараты в свободной продаже, если вы попали в зависимость, ваша жизнь начинает движение по наклонной вниз, и вы тянете тех, кто вас любит, с собой...


Симптоми хвороби - Оніміння пальців рук

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Оніміння пальців рук -

Щільний пучок сухожиль, що приводить у рух пальці, проходить через вузький зап'ястний канал. Через цей канал також проходить нерв, контролюючий м'яз великого пальця і чутливість долоні, великого, вказівного і середнього пальців руки. Зазвичай цей нерв захищений. Але коли кисть працює занадто інтенсивно, сухожилля набрякають, нерв пережимається, виникає оніміння, поколювання і пульсуючий біль у пальцях.

Симптоми найчастіше посилюються вночі або вранці. Запущений синдром призводить до атрофії м'язів великого пальця. Люди втрачають можливість згинати великий палець, а також міцно стискати руку в кулак.

Оніміння рук також може бути викликане ендокринними проблемами, травмами, запаленнями суглобів, остеохондрозом шийного відділу хребта.

Вірно поставлений діагноз допоможе вчасно почати правильне лікування - в іншому випадку можна втратити рухливість кисті і пальців.

При остеохондрозі найчастіше німіють пальці на одній руці. Хвороба Рейно - ще одна причина оніміння. Як правило, при цьому захворюванні німіють пальці обох рук. Це викликано порушенням мікроциркуляції в них крові. Пальці при цьому без особливих причин починають мерзнути і бліднути на холоді.

Ще одна причина оніміння - поліневропатія. При цьому захворюванні уражаються нерви кистей і пальців рук. Поліневропатія, в свою чергу, може бути наслідком діабету, і починає розвиватися навіть при незначному підвищенні цукру в крові.

Спровокувати розвиток захворювання також можуть анемії, гіповітаміноз, інфекції та особливості професійної діяльності.

При яких захворюваннях виникає Оніміння пальців рук:

- Синдром зап'ястного каналу
- Неврологічні порушення
- Хвороба Рейно
- Поліневропатія
- Діабет

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Оніміння пальців рук:

- Невролог
- Терапевт
- Ендокринолог

Вас турбує Оніміння пальців рук? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Німіють пальці рук? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.