Online Тесты

  • Предрасположены ли Вы к раку груди? (вопросов: 8)

    Для того, что бы самостоятельно принять решение, насколько для Вас актуально провести генетическое тестирование на определение мутаций в гене BRCA 1 и BRCA 2 ответьте, пожалуйста, на вопросы данного теста...


Симптоми хвороби - Артрит

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Артрит -

Артрит - запалення одного (моноартрит) або декількох (олігоартрит або поліартрит) суглобів.

При цьому суглоби болять, опухають, стають гарячими на дотик, шкіра над ними червоніє, людина відчуває обмеження в рухах. При артриті біль зазвичай більш виражений після відпочинку, при фізичному навантаженні він іноді зменшується (суглоб «розробляється»).

У світі артритами страждає близько півмільярда осіб (кожен десятий житель планети).

Потрібно пам'ятати, що артрит - це не самостійне захворювання, діагнозу «артрит» не існує. В остаточному діагнозі слово «артрит» обов'язково доповнюється яким-небудь поясненням: «ревматоїдний артрит», «остеоартрит», «подагричний артрит» та ін. Всього до розвитку артриту можуть привести більше 200 різних захворювань.

При артриті складно переоцінити небезпеку для здоров'я та життя. Деякі види артритів можуть швидко приводити до незворотного порушення функції суглобів, а при відсутності правильного лікування до системних порушень і небезпеки для здоров'я (наприклад, бактеріальний або гнійний артрит), інші частіше протікають дуже повільно (остеоартрит) з поступовим виникненням обмеження руху. Також слід пам’ятати, що деякі види артритів провокують ураження внутрішніх органів (нирок, серця, легень тощо), які можуть нести смертельну небезпеку.

Який би вид артриту не вразив здоров’я необхідно обов’язково і чим раніше звернутися за професійною консультацією і розпочати лікування, адже артрит дуже швидко може стати причиною інвалідності.

При яких захворюваннях виникає Артрит:

- Ревматоїдний артрит
- Остеоартрит
- Подагричний артрит та ін.

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Артрит:

Вас турбує Артрит? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Артрит? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "А":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.