Online Тесты


Симптоми хвороби - Біль у грудях

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у грудях -

Біль в грудях може бути симптомом багатьох захворювань. По його характеристикам можна визначити яка проблема турбує хворого.

- Інфаркт міокарда

Біль дуже сильний, сприймається як кинджальний, роздирає, пекучий, нагадує відчуття «кілку у грудній клітині». Іноді - це відчуття сильного стиснення, здавленя, відчуття тяжкості (часто хворі наводять такі характеристики: «стягнуло обручем, стиснуло в лещата, придавило важкою плитою»). Початок болю раптовий, часто в нічні або передранкові години. Больові відчуття розвиваються хвилеподібно, періодично зменшуються, але не припиняються повністю. З кожним новою хвилею больові відчуття посилюються, швидко досягають максимуму, а потім знову слабшають. Больовий напад триває більше 30 хвилин, іноді годинами. Ще однією важливою відмінною ознакою інфаркту міокарда є відсутність зменшення або припинення болю в стані спокою або при прийомі Нітрогліцерину.

- Стенокардія

Для стенокардії характерні відчуття здавленя, тяжкості, розпирання, печіння за грудиною, що виникають при фізичному навантаженні. Біль може поширюватися в ліву руку, під ліву лопатку, в шию. Рідше біль віддає в нижню щелепу, праву половину грудної клітки, праву руку, у верхню частину живота. Больовий напад при стенокардії триває не більше однієї години, але не й менш 15 хвилин. Початок болю раптовий, безпосередньо в пік фізичного навантаження. Найчастіше таким навантаженням служить ходьба, особливо при холодному вітрі, після рясного прийому їжі, при підйомі по сходах. Закінчення болю, як правило, настає відразу після зменшення або повного припинення фізичного навантаження або через 2-3 хвилини після прийому Нітрогліцерину під язик.

- Захворювання шлунково-кишкового тракту

При хворобах стравоходу: біль виникає під час їжі і характеризується почуттям розпирання. Виразкова хвороба шлунка теж може служити причиною болю, біль тупий, і завжди виникає після прийому їжі.

- Захворювання грудної клітини і хребта

Діагностика такого болю проста: достатньо промацати ту область грудної клітини, де є біль, або вчинити декілька нахилів корпусом, біль відразу себе проявить. Біль часто посилюється на висоті вдиху.

- Захворювання легень

Біль відчувається під час дихання. Має не виражений характер і не носить гострого відтінку. Може супроводжуватися задишкою або викликати відчуття «нестачі повітря».

При яких захворюваннях виникає Біль у грудях:

- Інфаркт міокарда
- Стенокардія
- Захворювання шлунково-кишкового тракту
- Захворювання грудної клітини і хребта
- Захворювання легенів (запалення легенів, туберкульоз тощо)

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Біль у грудях:

- Кардіолог
- Інфекціоніст
- Терапевт
- Гастроентеролог
- Лікар швидкої допомоги

Вас турбує Біль у грудях? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Білить у грудях? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.