Online Тесты

  • Кто ты: шпион или его «находка»? (вопросов: 12)

    Граница между общительностью и излишней болтливостью порой бывает весьма размытой. Попробуй определить, по какую сторону находишься ты, ответив на вопросы этого теста...


Симптоми хвороби - Перебої в роботі серця

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Перебої в роботі серця -

Перебої в роботі серця хворі найчастіше характеризують наступним чином: відчуття "провалів у роботі серця", "переворотів серця", "серце скорочується рівно, потім ніби спотикається".

Подібні симптоми можуть свідчити про ряд порушень в роботі серця:

Тахікардія

Являє собою прискорене серцебиття - понад 90 ударів на хвилину. Тахікардія може бути природною реакцією організму на фізичне або емоційне навантаження - в цьому випадку вона вважається варіантом норми. Прискорене серцебиття може бути викликане і підвищенням температури тіла: в середньому при її збільшенні на 1 градус серце скорочується частіше на 10 ударів на хвилину. Але тахікардія може свідчити і про постійне перевантаження серцевого м'яза і його ненормальне функціонування. При постійному прискореному серцебитті серцю не вистачає часу на розслаблення і відпочинок, внаслідок чого багато разів підвищується ризик інфаркту або ішемічної хвороби серця.

Брадикардія

Являє собою уповільнене серцебиття - менше 60 ударів на хвилину. Якщо серцево-судинна система добре тренована (наприклад, у спортсменів - плавців, бігунів або велосипедистів), брадикардія може бути природним станом при знаходженні тіла у спокої. При помірній брадикардії (до 50 ударів на хвилину) поліпшується кровопостачання серцевого тканини, оскільки кров надходить до неї тільки в проміжках між скороченнями. Водночас, надмірно сповільнене серцебиття небезпечно підвищує ризик непритомних станів, кисневого голодування мозку і зупинки серця.

Миготлива аритмія

Її прояви полягають в тому, що ефективне скорочення всього міокарда передсердь відсутня. У цьому стані м'язові волокна передсердь працюють не синхронно («мерехтять» - звідси і назва) і не забезпечують надходження порції крові в шлуночки серця. Миготлива аритмія, як правило, свідчить про наявність серцево-судинних захворювань.

Екстрасистолія

Характеризується позачерговими скороченнями серцевого м'яза. Найчастіше виявляється в результаті надмірного вживання алкоголю, нікотину, кави або міцного чаю і проходить самостійно. Але може бути і серйозною ознакою прогресуючого ураження міокарда.

При яких захворюваннях виникають Перебої в роботі серця:

- Передсердна і шлуночкова екстрасистолія
- Миготлива аритмія (фібриляція передсердь)
- Брадикардія
- Тахікардія

До яких лікарів звертатись, якщо виникають Перебої в роботі серця:

Вас турбують Перебої в роботі серця? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Перебої в роботі серця? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.