Online Тесты

  • Тест на наркотическую зависимость (вопросов: 12)

    Будь-то препараты по рецепту, незаконные наркотики или препараты в свободной продаже, если вы попали в зависимость, ваша жизнь начинает движение по наклонной вниз, и вы тянете тех, кто вас любит, с собой...


Симптоми хвороби - Збільшення і болючість молочних залоз

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Збільшення і болючість молочних залоз -

Почуття наповнення або болі в області молочних залоз (мастальгія) виникає протягом нормального менструального циклу, що пов'язано з дією естрогенного компонента оральних контрацептивів і рідше зустрічається при застосуванні протизаплідних таблеток з низьким вмістом естрогенів.

У деяких випадках Вас може турбувати збільшення, набухання і болючість молочних залоз при вагітності, вигодовуванні, після овуляції, перед і після місячних.

Неприємні больові відчуття в грудях деякі жінки відзначають саме в період овуляції і кілька днів після неї. Ці болі можуть істотно відрізнятися за ступенем інтенсивності у різних жінок, але сама ознака може свідчити про те, що овуляція відбулася, і зріла жіноча статева клітина (яйцеклітина) готова до запліднення.

Головною причиною хворобливості молочних залоз перед місячними є гормональні зміни, що відбуваються в другій половині менструального циклу. Підвищується рівень естрадіолу і прогестерону.

Хворобливість молочних залоз може вказати жінці на вагітність. Хворобливість грудей при вагітності пройде відразу після того, як організм звикне до нового рівня гормонів.

Часто виникає хворобливість сосків молочних залоз при годуванні в перший місяць після пологів. Для зменшення болю використовують спеціальні мазі.

При яких захворюваннях виникає Збільшення і болючість молочних залоз:

- Мастальгія
- Менструальний цикл
- Вагітність
- Прийом контрацептивів

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Збільшення і болючість молочних залоз:

Вас турбує Збільшення і болючість молочних залоз? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Збільшення і болючість молочних залоз? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.