Online Тесты

  • Предрасположены ли Вы к раку груди? (вопросов: 8)

    Для того, что бы самостоятельно принять решение, насколько для Вас актуально провести генетическое тестирование на определение мутаций в гене BRCA 1 и BRCA 2 ответьте, пожалуйста, на вопросы данного теста...


Симптоми хвороби - Набряклі груди

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Набряклі груди -

Набрякання грудей (молочних залоз) – це стан, коли молочні залози стають дуже великими і важкими (гіпертрофованими). Гіпертрофована молочна залоза нерідко викликає біль в шиї, плечах або спині.

Набрякання грудей може викликати ряд причин, це: менструальний цикл або його порушення, порушення гормонального фону жінки, мастопатія, травми молочних залоз та ін.

Набрякання молочних залоз може бути викликано і природними причинами, наприклад, вагітність чи лактація.

Причиною набряку молочних залоз у дівчаток може стати дозрівання статевих органів і супроводжуючі цей процес гормональні зміни. Коли встановлюється менструальний цикл і відновлюється гормональний баланс, набряк відзначається тільки в певні дні циклу. Якщо ж з'являється набряк і біль у грудях, то краще не поспішати списувати це на вікові зміни, а проконсультуватися у мамолога.

Набряк молочних залоз при вагітності є нормальним процесом. Збільшується вироблення гормонів, за рахунок яких відбувається зростання молочної залози. У першому триместрі набряк спричиняє найбільший дискомфорт. У перші дні після пологів так само відзначається різкий стрибок набряку грудей, але після завершення грудного вигодовування набряк проходить. Приводом для занепокоєння можуть бути темні виділення з соска, сильний біль, поява ущільнень.

Набряк грудей при затримці рідини:

- Затримка рідини в молочній залозі так само призводить до набряку грудей і відчуття дискомфорту. Причиною застою рідини можуть бути і гормональні зміни, але, як правило, якщо набряк не пов'язане з менструальним циклом, то потрібно звернути увагу на харчування і спосіб життя. Надмірне споживання кофеїновмісних напоїв, солоної і жирної їжі, відсутність фізичних навантажень може викликати затримку рідини.

- Також причиною набряку молочних залоз через застій рідини і порушення циркуляції крові в грудях може бути носіння бюстгальтера, який не відповідає розміру, з жорсткими вставками або кісточками. Білизна повинна бути вільною та зручною.

- Прийом деяких ліків також може викликати певні зміни в організмі, що супроводжуються набряком грудей. Якщо спостерігається взаємозв'язок між застосуванням лікарських препаратів і збільшенням молочних залоз, то необхідно проконсультуватися з лікарем. У таких випадках можуть бути призначені діуретики, для виведення рідини з організму.

- Гормональні контрацептиви можуть бути причиною набряку молочних залоз. У такому випадку необхідно проконсультуватися з гінекологом.

Набряк молочних залоз у новонароджених дітей є досить поширеним явищем. Гормони матері потрапляють через плаценту до дитини, що викликає гормональний криз у дітей. Це явище доволі швидко зникає. При цьому протипоказані компреси, здавлювання та інші процедури. набряку молочних залоз у новонародженого хлопчика чи дівчинки не відбивається на подальшому формуванні організму і не становить небезпеки. Якщо ж набряку грудей супроводжується почервонінням, хворобливими відчуттями, та іншими симптомами, то необхідно відразу звернутися до лікаря, так як це може бути ознакою маститу.

При яких захворюваннях виникає Набряклі груди:

- Мастопатія
- Мастит
- Гормональні порушення
- Порушення менструального циклу

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Набряклі груди:

Вас турбує Набряклі груди? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Набряклі груди? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.