Online Тесты

  • Доверяет ли вам ребенок? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте от 10 до 12 лет. Доверие между родителями и детьми - важный фактор успешного воспитания...


Симптоми хвороби - Свербіж без висипання

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Свербіж без висипання -

Свербіж виникає в поверхневому шарі шкіри і слизових оболонок у вигляді почуття легкого печіння, поколювання.

Свербіж буває локальним і генералізованим, гострим і хронічним. Він є домінуючим симптомом шкірних хвороб і часто спостерігається при системних захворюваннях.

Переважає шкірний свербіж, але можливий і свербіж слизової оболонки рота, носа, глотки, трахеї, кон'юнктиви, анального отвору та геніталій.

Перш за все, необхідно встановити причину сверблячки та зайнятися лікуванням основного захворювання.

При яких захворюваннях виникає Свербіж без висипання:

Нирки:
- Хронічна ниркова недостатність.

Печінка:
- Первинний біліарний цироз.
- Первинний склерозуючий холангіт.
- Хронічний гепатит.
- Рак головки підшлункової залози.
- Обструкція великого дуоденального - сосочка каменем, пухлиною.
- Обструкція крупного жовчної протоки.

Ендокринні:
- Гіпертиреоз.
- Гіпотиреоз.
- Цукровий діабет.
- Карциноїдний синдром.

Гематологічні (збоку крові):

- Залізодефіцитна анемія.
- Істинна поліцитемія.
- Лімфогранулематоз.
- Інші лімфоми.
- Лейкози.
- Множинна мієлома.
- Макроглобулінемія Вальденстрема.
- Парапротеінемія.
- Мастоцитоз.

Неврологічні:
- Абсцес мозку.
- Пухлина мозку.
- Інфаркт мозку.
- Розсіяний склероз.

Ревматологічні:
- Дерматоміозит.

Психічні:
- Психози.
- Депресивні стани.

Інфекційні , паразитарні:
- ВІЛ-інфекція.
- Паразитози.

Стани:
- Вагітність.
- Вік (сенільний свербіж).

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Свербіж без висипання:

- Дерматолог
- Алерголог
- Інфекціоніст
- Терапевт
- Нефролог
- Ендокринолог
- Онколог

Вас турбує Свербіж без висипання? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Свербіж без висипання? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.