Online Тесты

  • Тест на пищевые расстройства (вопросов: 12)

    Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...


Симптоми хвороби - Біла пляма на зубі

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біла пляма на зубі -

Біла пляма на зубі - ознака початку карієсу. Такий карієс ще не потрібно лікувати, але за його розвитком варто уважно спостерігати і проводити профілактичні процедури.

До того ж, білі цятки на зубах можуть з'являтися відразу після відбілювання зубів, але в такому випадку проходять самостійно протягом двох діб.

Ще білі плями на зубах можуть бути ознакою першої стадії флюорозу.

Білі плями на зубах дитини можуть бути викликані гіпоплазією емалі. Гіпоплазія емалі - це недорозвинення поверхневого шару зуба, тобто, простіше кажучи - емалі. Емаль захищає поверхню зубів від механічних впливів і хімічних ушкоджень, а також від мікробів, які можуть стати причиною карієсу.

Сьогодні гіпоплазія емалі вважається досить поширеним захворюванням. На жаль, з кожним роком частота її виникнення лише збільшується. На думку лікарів, шкідливі фактори на зуби дитини починають впливати задовго до її народження. Вчені вважають, що появі цього захворювання у дітей сприяють: токсикоз у вагітної жінки, інфекційні захворювання під час вагітності, родові травми. Також недорозвинення зубної емалі спостерігається у недоношених і рахітичних дітей, у дітей, в анамнезі яких значаться такі захворювання як енцефалопатія, вроджена алергія, порушення обміну кальцію.

При цьому захворюванні на емалі з'являються вибоїни, борозенки і білі плями на зубах. Гіпоплазія емалі може вразити один зуб або всі. Наявність пошкодженої емалі призводить до дуже сумних наслідків, таких як - карієс, патологія інших тканин зуба, неправильний прикус тощо.

При яких захворюваннях виникає Біла пляма на зубі:

- Карієс
- Флюороз

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Біла пляма на зубі:

Вас турбує Біла пляма на зубі? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Біла пляма на зубі? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.