Online Тесты

  • Доверяет ли вам ребенок? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте от 10 до 12 лет. Доверие между родителями и детьми - важный фактор успешного воспитания...


Симптоми хвороби - Хворобливість зуба від холодного

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Хворобливість зуба від холодного -

Самою невинною причиною чутливості зубів, може бути нещодавній візит до стоматолога, в результаті якого у вас з'явилася нова пломба або коронка. Так як після цих процедур в зубі відбуваються невеликі запальні процеси, підвищена чутливість є цілком нормальним явищем. Панікувати варто, коли ця чутливість не пройшла через 2-3 дні. Тоді необхідно повернутися до лікаря. Можливо, лікування було проведено невірно, і причини захворювання так і не були усунені.

Часто зубний біль від холодного виникає при пошкодженні емалі. Першим і найважливішим призначенням емалі є захист зуба від всіляких впливів. Тому цілком природно, що навіть при незначному її пошкодженні наші зуби починають гостро реагувати на холодне. Найефективніший спосіб боротьби в цьому випадку - використання якісної спеціальної зубної пасти.

При підвищеній чутливості біль зазвичай виникає не стільки на холодне, скільки на перепад температури повітря або їжі, і дуже швидко проходить. Найчастіше чутливість зуба говорить про наявність або карієсу або пульпіту. При карієсі біль тримається короткий час (до декількох хвилин), а при пульпіті - значно довше.

Чим небезпечний карієс у занедбаному стані?

По-перше, лікування зубів з занедбаним карієсом в більшості випадків буде включати хірургічне втручання, а будь-яка операція - це завжди ризик: ризик проведення неякісного лікування, ризик появи набряків та інших небажаних наслідків.

По-друге, серйозні загострення карієсу обов'язково вплинуть на загальне самопочуття через постійний біль, який буде зосереджений не лише в області зуба, але і у всій щелепі, в скронях, вухах і очах, також можливо набрякання ясен і різке підвищення температури.

Якщо не лікувати карієс і терпіти біль, то нерв зуба відмирає самостійно і запускає в каріозної порожнини процес гниття. Зараження починає проникати в більш глибокі тканини, надаючи непоправні руйнування. Організм починає самостійно боротися із запаленням, формуючи навколо кореня зуба гранульому, яка в подальшому може збільшитися в розмірах і перетворитися в кісту.

Як видно, наслідки карієсу можуть бути різні, але ясно одне - всі вони носять серйозний характер і можуть зробити істотний вплив на здоров'я людини.

Чим небезпечний пульпіт у занедбаному стані?

Найчастіше ускладнення пульпіту виникають в результаті відсутності належного лікування або його неправильного проведення. Занедбаний пульпіт може призвести, до:
- флюс зуба або періостит (запальний процес, що протікає в області окістя ),
- остеомієліт (запалення гнійної форми кісткового мозку),
- флегмона ( найнебезпечніше ускладнення пульпіту, яке може бути викликане відтоком ексудату із запального місця в м'які тканини обличчя, в деяких випадках флегмона може стати причиною смерті),
- абсцес (попередник флегмони),
- сепсис (зараження крові),
- амілоїдоз (захворювання, що виникає в результаті постійних отруєнь організму людини шкідливими продуктами розпаду; дане захворювання може стати причиною відмови деяких внутрішніх органів і смерті).

При яких захворюваннях виникає Хворобливість зуба від холодного:

- Карієс
- Пульпіт

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Хворобливість зуба від холодного:

Вас турбує Хворобливість зуба від холодного? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Хворобливість зуба від холодного? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.