Online Тесты

  • Тест на пищевые расстройства (вопросов: 12)

    Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...


Симптоми хвороби - Хворобливість зуба від солодкого

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Хворобливість зуба від солодкого -

Реакція зуба на солодке - достовірна ознака карієсу, який вже потрібно лікувати.

Чим небезпечний карієс у занедбаному стані?

По-перше, лікування зубів з занедбаним карієсом в більшості випадків буде включати хірургічне втручання, а будь-яка операція - це завжди ризик: ризик проведення неякісного лікування, ризик появи набряків та інших небажаних наслідків.

По-друге, серйозні загострення карієсу обов'язково вплинуть на загальне самопочуття через постійний біль, який буде зосереджений не лише в області зуба, але і у всій щелепі, в скронях, вухах і очах, також можливо набрякання ясен і різке підвищення температури.

Якщо не лікувати карієс і терпіти біль, то нерв зуба відмирає самостійно і запускає в каріозній порожнині процес гниття. Зараження починає проникати в більш глибокі тканини, надаючи непоправні руйнування. Організм починає самостійно боротися із запаленням, формуючи навколо кореня зуба гранульому, яка в подальшому може збільшитися в розмірах і перетворитися в кісту.

Як видно, наслідки карієсу можуть бути різні, але ясно одне - всі вони носять серйозний характер і можуть зробити істотний вплив на здоров'я людини.

При яких захворюваннях виникає Хворобливість зуба від солодкого:

- Карієс

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Хворобливість зуба від солодкого:

Вас турбує Хворобливість зуба від солодкого? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Хворобливість зуба від солодкого? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.