Online Тесты


Симптоми хвороби - Хропіння

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Хропіння -

Хропіння - відомий всім звуковий феномен, що спостерігається у сплячої людини. Хропіння крім «незручностей» для оточуючих, може бути серйозно небезпечним для його «володаря».

Хропіння виникає при проходженні струменя повітря через звужені дихальні шляхи. Найбільш часто хропіння виникає при викривленні носової перегородки, поліпах в носі, збільшенні мигдалин, наявності зайвої ваги.

З вроджених особливостей до хропіння призводять вузькість носових ходів, подовжений піднебінний язичок, деякі порушення прикусу. На тонусі м'язів глотки також можуть позначатися зниження функції щитовидної залози, нестача сну, втома, куріння, прийом снодійних препаратів або алкоголю. Велике значення мають і вікові зміни.

Якщо хропіння виникає тільки під час застуди, при порушеному носовому диханні, можна особливо не турбуватися. Коли пройдуть застудні явища, хропіння зникне.

При яких захворюваннях виникає Хропіння:

- Особливості будови верхніх дихальних шляхів
- Викривлення носової перегородки
- Гіпертрофія м'якого піднебіння і піднебінних і глоткових мигдалин (у дітей аденоїди)
- Надлишкова маса тіла
- Алкоголь, куріння

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Хропіння:

- ЛОР

Вас турбує Хропіння? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Хропіння? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.