Online Тесты

  • Тест на пищевые расстройства (вопросов: 12)

    Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...


Симптоми хвороби - Жар

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Жар -

Жар (гарячка) - відчуття надлишкового тепла, зазвичай пов'язане з підвищенням температури тіла людини. Може також викликатися функціональними змінами нервової системи, гіперемією і підвищенням обміну речовин в тканинах.

Як правило, жар - це підвищення нормальної температури тіла на 1° і більше градусів Цельсія (42,2° може привести до незворотного пошкодження головного мозку), поєднане з ознобом і потінням.

Причини жару можуть бути найрізноманітнішими. Одна з найпоширеніших причин – зневоднення під час перегрівання.

Також частою причиною жару може стати є інфекційне захворювання. Імунна система відчуває «чужорідного завойовника» - наприклад , бактерія або вірус - і посилає хімічне повідомлення в температурний центр мозку в результаті чого внутрішня температура тіла підвищується. Тут існує безліч переваг:
- Деякі бактерії і віруси не витримують високої температури і в результаті підвищення температури імунній системі набагато легше їх знищити.
- Більш висока температура оберігає тіло від інфекції.

Таким чином, жар інколи є нашим другом: він попереджає нас про те, що в організмі є інфекція і допомагає з нею боротися.

Однак, будь-яке підвищення температури в перші місяці життя (у новонародженого) говорить про інфікування організму і вимагає негайної уваги.

Якщо жар поєднується з іншими тривожними симптомами та хворобливим виглядом, це може свідчити про серйозне захворювання і викликати необхідність негайного звернення до лікаря.

При яких захворюваннях виникає Жар:

- Ангіна
- Грип та інші ГРВІ

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Жар:

Вас турбує Жар? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Жар? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "Ж":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.