Online Тесты

  • Тест на созависимость (вопросов: 9)

    Этот тест поможет определить: вы – тот, кто помогает или тот, кому помогают. Отвечайте «да» или «нет»


Симптоми хвороби - Атрофія шкіри

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Атрофія шкіри -

Атрофія шкіри – незворотні зміни в анатомічній структурі шкіри, що характеризуються зменшенням її об'єму, а також якісними змінами її тканин, особливо еластичних волокон.

Вікова (стареча) атрофія шкіри розвивається в результаті вікової інволюції організму. При цьому спостерігається (переважно на відкритих ділянках) витончення і втрата еластичності шкіри, поява пігментації. Вона стає сухою, легко збирається в складки, які довго не розправляються, утворюються зморшки, шкіра набуває червонуватого або перламутрово-білого кольору, крізь неї просвічує венозна сітка.

Патологічна атрофія шкіри виникає в результаті порушення метаболізму в шкірі і зниження активності ферментів. Вона може бути первинною і вторинною, вродженою та набутою, дифузійною або обмеженою.

Первинна атрофія шкіри найчастіше відзначається у жінок. Її розвитку можуть сприяти ендокринні порушення в організмі (наприклад, при вагітності, ожирінні, полікістозі яєчників) і захворювання центральної нервової системи. Атрофічний процес може бути дифузним (по всьому тілу), дисемінованим (вражає конкретні зони, наприклад виключно руки чи лише спину) і обмеженим. При дифузному процесі уражаються великі ділянки шкіри, наприклад, шкіра верхніх і нижніх кінцівок, як наприклад, при атрофічному хронічному дерматиті. У разі дисемінованого процесу атрофічні ділянки шкіри розміром до декількох сантиметрів розташовані розрізнено на незміненій шкірі конкретної зони тіла. При цьому вони можуть западати або виступати над навколишньо здоровою шкірою. Для обмеженої атрофії характерне ураження невеликих ділянок шкіри, наприклад, половини обличчя (геміатрофія Ромберга).

Вторинна атрофія розвивається зазвичай на місці попереднього ураження шкіри при різних захворюваннях (лепрі, туберкульозі, сифілісі, червоний вовчак та ін.)

При яких захворюваннях виникає Атрофія шкіри:

- Старіння шкіри
- Дерматоміозит (набуте захворювання - сполучної тканини, яке характеризується слабкістю м'язів, шкірними висипаннями)
- Червоний вовчак
- Лишай склеротичний і атрофічний (рідкісне захворювання, що вражає шкіру і слизові; причина появи невідома)
- Обмежена склеродермія
- Ліпоїдний діабетичний некробіоз (атрофія шкіри при цукровому діабеті)
- Променевий дерматит
- Алергічні реакції на шкірі
- Реакція на застосування ліків


До яких лікарів звертатись, якщо виникає Атрофія шкіри:

- Дерматолог
- Алерголог (при алергічних захворюваннях)
- Хірург (при гнійних процесах: карбункул, фурункулта ін.)
- Інфекціоніст (при інфекційних захворюваннях)
- Невропатолог (при оперізуючому герпесі, тому що задіяна нервова система)
- Онколог (при онкологічних новоутвореннях)

Вас турбує Атрофія шкіри? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Атрофія шкіри? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші симптоми на літеру "А":

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.