Online Тесты

  • Тест на созависимость (вопросов: 9)

    Этот тест поможет определить: вы – тот, кто помогает или тот, кому помогают. Отвечайте «да» или «нет»


Симптоми хвороб - ��

У даному розділі сайту зібрана інформація про симптоми хвороб і ознаки захворювань, про види болю і різні порушення в розвитку людини. Люди приділяють недостатньо уваги симптомам захворювань і не усвідомлюють, що деякі хвороби можуть бути життєво небезпечними.

Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Кожен симптом і ознака хвороби докладно описані нашими фахівцями в даному розділі медичного порталу EUROLAB. Якщо одну або декілька з цих ознак Ви спостерігаєте у себе або своїх близьких, краще зверніться до лікаря.

Для перегляду симптомів, виберіть будь-яку ділянку тіла - голову, очі, серце, руку, ногу, живіт – що відповідає вашому хворому органу. Так само Ви можете шукати потрібний Вам ознака захворювання за алфавітом.

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

��:

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптоми захворювань Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми чи ознаки хвороб людини або якщо у Вас є якісь питання чі пропозиції – напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.