Информация о консультанте

Алексей Андреевич Виговский

Образование:
Место работы: "Клініка Лікаря Віговського"
Сайт:
Средняя оценка ответов: 10 (1 оценок)
Отблагодарили: 3 раз(а)
Специализация: Детский отоларингологОториноларинголог
До послуг пацієнтів ЛОР-огляд, аудіометричне обстеження слуху, імпедансометрія, послуги слухопротезування, виготовлення індивідуальних вушних вкладок і засобів від шуму, аксесуари. Помірні ціни, високий рівень обслуговування, привітність та уважність персоналу гарантують задоволення найвибагливішим пацієнтам.

Віговський Олексій Андрійович відкрив приватну практику у 2004 році одним з перших отоларингологів на західній Україні. Маючи за плечима неабиякий досвід роботи як в дорослій оториноларингології (клінічна ординатура на кафедрі отоларингології Київського інституту післядипломної освіти ім. акад. П. Л. Шупика під керівництвом професора Євдощенко О.А. з 1987 по 1989 роки) та понад 10 років завідування обласним дитячим ЛОР відділенням на Волині.

Олексій Андрійович швидко досягнув успіху та популярності у пацієнтів Волинської та прилеглих областей як приватнопрактикуючий лікар. Постійне професійне вдосконалення, вкладання значних коштів у діагностичне обладнання, впровадження найсучасніших медичних технологій за короткий час зробили клініку лікаря Віговського серйозним ресурсом у спеціалізованій медичній допомозі населенню області.

Доказом високого авторитету клініки стало те, що німецький Федеральний фонд "Взаєморозуміння та примирення" визначив її партнером в реалізації міжнародного проекту «Пам’ять, відповідальність і майбутнє" - проведення діагностики слуху та слухопротезування в межах програми надання медичної допомоги жертвам нацистських переслідувань, які в роки Другої світової війни були насильно вивезені на територію Німеччини. Проект проводився проводився у 2007-2008 роках. Загалом за 2 роки проектом було охоплено 150 волинян (подробиці).

На сьогодні клініка Лікаря Віговського надає допомогу дорослим і дітям з найрізноманітнішою отларингологічною патологією як в гострому так і в хронічному періоді. До послуг пацієнтів ЛОР-огляд, аудіометричне обстеження слуху, імпедансометрія, послуги слухопротезування, виготовлення індивідуальних вушних вкладок і засобів від шуму, аксесуари.

Помірні ціни, високий рівень обслуговування, привітність та уважність персоналу гарантують задоволення найвибагливішим пацієнтам.